Spring naar content
De Startende Huisarts

Dit is een meerdaagse cursus

FTO Wagro Amsterdam-Almere

Ook in 2026 organiseren we weer een reeks met FTO's. Vind je het leuk om met andere huisartsen te sparren of je collega's van de apotheek beter te leren kennen? Of heb je nog punten nodig voor intercollegiale toetsing? Geef je dan op voor de FTO-reeks van 2026! We organiseren 5 bijeenkomsten, dus een jaar deelname is precies genoeg voor herregistratie! LET OP: dit jaar organiseren we de FTO's in Amsterdam West!

Data

Woensdag 21 januari in Acibadem IMC

Woensdag 25 maart in Acibadem IMC

Woensdag 20 mei in OLVG West

Woensdag 30 september in OLVG West

Woensdag 18 november in Acibadem IMC


Locatie

LET OP: we wisselen van locatie! Dit jaar vind je ons in óf OLVG West óf het Acibadem IMC!

Acibadem IMC, Arlandaweg 100, 1043 HP Amsterdam. Zaal: Auditorium

OLVG West, Jan Tooropstraat 164, 1061 AE Amsterdam, zaal: Kapel (1e verdieping)

Inhoud

De FTO's worden gegeven door een huisarts van de LHV nu in samenwerking met apothekers van het Amsterdam UMC en met deelname van de apotheker van het Acibadem ziekenhuis. Vanwege het intercollegiale karakter van de nascholing is het belangrijk dat er een vaste groep is die deelneemt, dit is een voorwaarde voor de herregistratie. Daarom kun je je alleen voor deelname aan de reeks van FTO’s inschrijven. Op verzoek hebben we nu de optie toegevoegd om in te schrijven voor 3, 4 of 5 bijeenkomsten. Per bijeenkomst krijg je 2 intercollegiale toetsingspunten. 

Sprekers
N. Hosseinnia, apotheker Acibadem IMC afwisselend met B. Bruines, apotheker Amsterdam UMC
J.E.C. Burggraaff, huisarts

Praktische informatie

  • Voor wie

    Huisarts in loondienst, Waarnemer

  • Accreditatie

    10 punten

  • Kosten

    Leden € 100,-

    Aios € 100,-

    Niet-leden € 250,-

  • Je bent niet ingelogd. Log in om gebruik te maken van de Ledenprijs.

Programma

      18:00 uur inloop met catering (broodje/soep oid)

      18:30-20:30 uur FTO met tussendoor korte pauze

      20:30 uur borrel

Locatie

OLVG Oost, vergadercentrum K2 (in de lichtstraat net voor de apotheek naar rechts en dan met de lift naar de 2e verdieping).

Aanmelden

Deze nascholing wordt op de volgende data/locaties gehouden. Geef aan waarvoor je je wilt aanmelden.

Acibadem IMC

Ariandaweg 100

1043 HP, Amsterdam

Website

Wo 21 januari 2026

18:00 - 20:30

Wo 25 maart 2026

18:00 - 20:30

Wo 20 mei 2026

18:00 - 20:30

Wo 30 september 2026

18:00 - 20:30

Wo 18 november 2026

18:00 - 20:30

Bijzonderheden

Inschrijving via de website is alleen mogelijk voor de hele reeks FTO's. Mocht je nou héél graag voor 3 of 4 FTO's willen inschrijven, mail dan even met academie@lhv.nl.

Algemene voorwaarden LHV Academie
Op alle nascholingen van de LHV Academie zijn de Algemene voorwaarden LHV Academie van toepassing.

Contact

Voor meer informatie kun je contact opnemen met de LHV academie of 085-0480068 of 06-55567969.